גרניק מקצועי

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על היתרונות של רכישת גרניק מקצועי, מאחר והוא מהווה את הדרך היעילה, המהירה והמומלצת ביותר, לצורך שטיפה יסודית ומקצועית. הגרניק הינו מכונת שטיפה בלחץ מים, אשר מסוגל להסיר את כל סוגי הכתמים וכל סוגי הלכלוכים, כולל כתמים ישנים ועקשניים במיוחד. ניתן להשתמש בו על רוב סוגי המשטחים, כולל רצפות, קירות חיצוניים, מכונות תעשייתיות וכדומה. ניתן לבחור בין גרניק המבוסס על מים חמים או מים קרים, בהתאם לסוג הלכלוך וסוג המשטח. אנו בחברת אלרז – מכונות ניקוי מתקדמות נשמח לספק לכם גרניק מקצועי בהתאם לצרכים שלכם. אנו נהנים ממעל 20 שנות וותק וניסיון בתחום ואנו מתמחים בייבוא, שיווק והפצה של המכונות המתקדמות והיעילות ביותר בשוק. 

גרניק מקצועי – קווים לדמותו

קודם כל, חשוב לדעת כי ניתן היום למצוא מגוון רחב של מכונות לשטיפה בלחץ מים, לכן חשוב לבחור את הסוג המתאים ביותר עבורכם. כדאי לבדוק מראש את ההספק של הגרניק ואת עוצמת לחץ המים שהוא מסוגל להפיק, מאחר והדבר משפיע באופן ניכר על היכולת שלו להסיר לכלוך קשה ועיקש ולשטוף משטחים גדולים ונרחבים. לכן מומלץ תמיד להיעזר באיש מקצוע המגיע מהתחום, במטרה להבטיח לעצמכם את המכונה האידיאלית ביותר עבורכם, תוך כדי התחשבות בסוג המשטח, רמת הרגישות שלו, רמת העיקשות של הכתמים או הלכלוך המצוי עליו ועוד. יש לזכור כי הגרניק חייב להתאים באופן מושלם לצרכים שלכם, מאחר וישנו הבדל בין הצרכים של אדם פרטי המעוניין לנקות בצורה יסודית את רצפת הבית שלו או את החצר שלו, לבין הצרכים של בעל מפעל, שמעוניין לשמור על המקום נקי ואסתטי, ללא כתמים וחתיכות לכלוך. גרניק בעל הספק גבוה יותר ולחץ מים עוצמתי יותר, יוכל להתאים למגוון רחב של צרכים תעשייתיים ומסחרים, החל מניקיון ושטיפה של מבני תעשייה ועד לשירותיה של חברת ניקיון, הזקוקה לגרניק לצורך שטיפה מקצועית של הרצפה בבנייני משרדים או בבתים פרטיים שונים.

גרניק מקצועי – מה חשוב לדעת מראש?

על מנת לבחור בסוג הגרניק המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם, יש צורך לתת את הדעת למספר פרמטרים חשובים. למשל, גרניק העושה שימוש במים חמים, מבוסס למעשה על סילון קיטור, המסוגל להסיר כל סוג של חומר שנדבק למשטח תוך דקות ספורות בלבד. מדובר על ניקיון מהיר, יעיל ומקצועי יותר, שיכול להתאים למפעלים ומבני תעשייה שונים. מצד שני, לא בטוח כי הדבר יתאים למבני משרדים ולבתים פרטיים, מאחר ובחלק מהמקרים מדובר על מרצפות עדינות ורגישות, העלולות להיפגע כתוצאה מהניקיון בסילון קיטור. לכן לצורך ניקיון של בנייני משרדים, בתים פרטיים וגינות, עדיף להשתמש בגרניק המבוסס על מים קרים. 

אנו בחברת אלרז – מכונות ניקוי מתקדמות נשמח לספק לכם גרניק מקצועי בהתאם לצרכים שלכם. לפרטים והזמנות, צרו קשר

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.